Dulce y Ucker
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dulce y Ucker

Dobrodošli na 4um o Dulce i Uckeru!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Spasila život.........

Ići dole 
AutorPoruka
*~Dulce Maria~*
Admin
*~Dulce Maria~*


Broj poruka : 160
Godina : 27
Lokacija : Na koncertu RBD-a
Datum upisa : 22.02.2009

Spasila život......... Empty
PočaljiNaslov: Spasila život.........   Spasila život......... Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 4:31 pm

La cantante y actriz mexicana Anahí confesó que para ella fue una fuerte emoción cuando, en Venezuela, una chica se le acercó para darle las gracias por estar viva.

Y es que gracias a la campaña de concientización que la RBD hace como ex víctima de la anorexia, logró salvar a esa fan.

“Ella pesaba 34 kilos, me dijo que ese día la habían quitado del suero. Eso para mi es un notición y me conmuevo de poder ayudar de alguna manera”, dijo la intérprete de Sálvame.

*Anahi je spasila zivot jedne cure zahvaljujuci njenoj kampanji protiv anoreksije.Devojchica koja joj je prishla,zahvalila joj se shto joj je Any spasila zivot.
Any kaze:"Devojchica je imala samo 34 kila,rekla mi je da su je taj dan skinuli sa lekova.To je za mene neverovatno da mogu da uspem da pomognem na neki nachin".(otprilike)
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceyucker4um.forumsr.com
 
Spasila život.........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce y Ucker :: RBD :: Anahi-
Skoči na: